Balistyka dla snajperów - nowe wydanie

Ksiazka

   Pod koniec listopada ukazało się nowe wydanie książki, która powinna znaleźć się w bibiloteczce każdego myśliwego oraz posiadacza i użytkownika broni palnej.

   Dobrze wszystkim znany autor książek o broni aktualizuje i przekazuje czytelnikom znane już kompleksowe wydanie na temat balistyki, które ukazało się rok temu pod tym samym tutułem. 

   O zeszłorocznym wydaniu można przeczytać tutaj >>>

   Czym jest wiedza o balistyce nie trzeba chyba przekonywać nikogo, kto ma bliższy kontakt z bronią palną (w tym szczególną grupą są myśliwi). 

   Tytuł nie powinien nikogo zwieźć ani tym bardziej zniechęcić do lektury. Mimo, że myśliwi to nie snajperzy, to jednak opisane w książce zagadnienia balistyki w równym stopniu dotyczą wojskowych, policjantów, strzelców sportowych i myśliwych. Każdy z użytkowników broni palnej znajdzie tu coś ciekawego i z pewnością poszerzy swoją wiedzę, a tej nigdy za wiele.

   To, że warto sięgnąć po nowe wydanie świadczy chociażby objętość książki. Poprzednia liczyła 271 stron, obecna uaktualniona i poszerzona ma ich aż 324. Jeśli więc posiadasz już wcześniejsze wydanie i myślisz, że nie znajdziesz tu nic nowego, to błąd. Postęp techniczny i technologiczny w dziedzinie broni palnej i wszystkiego co jest z nią związane jest tak szybki, że konieczne są ciągłe nowe wydania a co za tym idzie i konieczność uzupełniania wiedzy przez użytkowników broni palnej. 

   Zachęcamy więc do zakupu i lektury książki "Balistyka dla snajperów". Tylko szczegółowa znajomość zagadnień balistyki pozwoli na skuteczne a przede wszystkim bezpieczne wykonywanie polowania.

Wydawnictwo PWN WNT
Auto: Jerzy A. Ejsmont
Wydanie II uaktualnione i rozszerzone
Data premiery 23.XI.2018

Zapraszamy do odwiedzenia księgarni internetowej PWN
https://ksiegarnia.pwn.pl/Balistyka-dla-snajperow-Praktyczny-poradnik,764250186,p.html


Piotr Gawin

 

 

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP