EXPOHunting 2020 - zmiana terminu !


EXPOHunting 2020 - informacja ze strony organizatora

" W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz obecnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczącymi organizowania imprez, uprzejmie informujemy, iż po konsultacji z branżą Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting oraz Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting, zaplanowane na 3-5 kwietnia 2020 r. zostają przeniesione na 18-20 września 2020 r.

Trudna decyzja o przeniesieniu terminu imprezy targowej została podjęta w trosce o zdrowie gości targów. Dołożymy wszelkich starań aby targi zaplanowane w nowym terminie były udane dla wszystkich uczestników imprezy.

Liczymy, że decyzja o zmianie terminu targów spotka się z Państwa zrozumieniem. "


Więcej informacji znajdziecie na stronie 
www.expohunting.pl

EXPOHunting2020

Pasja w zgodzie z naturą

Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting

3-5 kwietnia 2020r. Expo Silesia, Sosnowiec

 

Atrakcyjna oferta wystawców, wysoka frekwencja zwiedzających, liczne nowości i premiery oraz bogaty program wydarzeń towarzyszących – to dzięki tym czynnikom Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting pozostają niekwestionowanym liderem na targowym rynku w Polsce. Doskonałym uzupełnieniem wydarzenia są Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting. Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia odwiedza co roku blisko 15 tysięcy zwiedzających: dystrybutorów i klientów indywidualnych. To pasjonaci, dla których łowiectwo, strzelectwo czy aktywność outdoorowa to coś więcej niż hobby! Od 3 do 5 kwietnia w Sosnowcu odbędzie się już XI edycja targów EXPOHunting oraz VI edycja targów EXPOShooting.


Wystawców satysfakcjonuje bardzo
wysoka frekwencja gości, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Producenci i dystrybutorzy światowych marek potwierdzają natomiast, iż właśnie tutaj zawierają najwięcej transakcji handlowych podczas spotkań B2B i B2C. Nie bez znaczenia pozostaje oferta skrojona na miarę potrzeb liderów branży, a także komfortowe warunki udziału – klimatyzowany pawilon wyposażony w niezbędne media oraz parkingi mieszczące ponad 1500 samochodów.

Co nowego piszczy w targowej trawie? Targi EXPOHunting i EXPOShooting sukcesywnie wyznaczają trendy, rozszerzając swój zakres branżowy o kolejne sektory i umożliwiając tym samym prezentację produktów i usług do tej pory nie prezentowanych na targach w Polsce. W perspektywie rozwoju rynku jest to niezwykle istotne. Na dynamiczny rozwój eventu wpływa także duża liczba rynkowych premier i nowości – w zeszłym roku było ich ponad 60! Targi organizowane w Expo Silesia mają ugruntowaną pozycję na polskim rynku i są marką rozpoznawalną w targowej Europie. Do rozpoczęcia Targów pozostały niecałe 2 miesiące, a już blisko 200 liderów branży, reprezentujących kilkaset światowych marek, przygotowuje swoje stoiska!

Dzięki obecności i wsparciu patronów i parterów, targi obfitują w bogaty program atrakcji. Przez trzy dni scena tętni życiem, a zwiedzający mają szansę obejrzeć prezentację ptaków drapieżnych, wysłuchać koncertów muzyki myśliwskiej, czy dowiedzieć się więcej o wabieniu jeleni i drapieżników. Po raz kolejny nie zabraknie kynologii łowieckiej dzięki Krajowej Wystawie Użytkowych Psów Ras Myśliwskich w ramach EXPOHunting, organizowanej przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Bytomiu. Wystawcy i partnerzy zaprezentują wystawy trofeów, również tych egzotycznych, oraz fotografii. Ciekawą ofertę edukacyjną i przyrodniczą z pewnością zapewnią nam przedstawiciele Lasów Państwowych oraz Polskiego Związku Łowieckiego. W strefie EXPOShooting pojawią się stowarzyszenia promujące strzelectwo sportowe, a także zajmujące się popularyzacją wiedzy o broni. Na wystawach zostanie zaprezentowana broń czarnoprochowa, historyczna oraz kolekcjonerska. Nie zabraknie stoisk promujących ASG, a także strzelnicy, na której można będzie spróbować swoich sił w strzelaniu do celów nieruchomych z replik różnego rodzaju broni. Zwiedzający będą mogli się sprawdzić także na strzelnicach laserowych i łuczniczych. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Kontakt:

tel.: +48 32 78 87 541 / +48 32 78 87 519

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.expohunting.pl / www.exposhooting.pl


Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP